Навчально-науковий інститут новітніх освітніх технологій
Питель Святослав Васильович
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент
Контакти:
Адреса: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус
Кабінет: 3203 А
Телефон: (0352)51-75-35, вн. 13-203
E-mail: s.pytel@wunu.edu.ua
Навчально-науковий інститут новітніх інноваційних освітніх технологій
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ) є навчальним, науковим і культурно-освітнім структурним підрозділом Західноукраїнського національного університету. Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій здійснює організаційно-методичне забезпечення підготовки фахівців за заочною, дистанційною формами навчання, післядипломної підготовки, функціонування університетського бізнес-інкубатора, реалізації короткотермінових програм бізнес-освіти, організації електронних освітніх сервісів і моніторингу якості освітньої діяльності, керівництво та координацію діяльності навчально-консультаційних центрів ЗУНУ.
Для організаційно-методичного забезпечення навчального процесу і наукової діяльності у структурі інституту функціонують:
- центр заочного та дистанційного навчання;
- відділ післядипломної освіти та підвищення кваліфікації;
- навчально-науковий центр з вивчення іноземних мов;
Підготовка фахівців здійснюється за такими заочними факультет-програмами:
- Заочна факультет-програма інноватики і природокористування
- Заочна факультет-програма економіки та управління
- Заочна факультет-програма комп'ютерних інформаційних технологій
- Заочна факультет-програма міжнародних відносин
- Заочна факультет-програма фінансів та обліку
- Заочна юридична факультет-програма
- Заочна соціально-гуманітарна факультет-програма
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій забезпечує функціонування та підтримку системи дистанційного навчання ЗУНУ, яка реалізується за допомого модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище СНД «Moodle» (http://moodle.wunu.edu.ua/).
Дистанційна освіта значною мірою активізує процес навчання, надаючи йому творчого характеру. Формуючи уміння активного пошуку знань, їх аналізу, синтезу та систематизації, підвищується комп'ютерна грамотність студентів і рівень комунікабельності особистості.
Така система, базуючись на кращому досвіді заочного навчання, поєднує в собі досягнення технічних засобів навчання з технологіями дистанційного. Основу навчального процесу з використанням технологій дистанційного навчання становить цілеспрямоване та контрольоване інтенсивне навчання у зручному для студента місці, в зручний час за індивідуальним розкладом, маючи при собі комплект спеціальних засобів навчання та узгоджену можливість контакту з викладачем. Сьогодні кожний студент, слухач чи магістр, що вирішить навчатися за дистанційною системою, може організовувати свою самостійну роботу в будь-якому куточку нашої країни та закордоном. Різні за віком, фізичними можливостям люди можуть, не виїжджаючи зі свого села чи міста, пройти повний курс навчання і отримати диплом спеціаліста чи магістра. Така форма дозволяє студентам та слухачам економити ресурси. Як підсумок – можливість кардинальної зміни професії, завдяки новому освітньому рівню.
Переваги дистанційної форми навчання:
1. Самостійне планування процесу навчання.
2. Максимальне забезпечення навчально-методичними матеріалами.
3. Консультації кваліфікованих викладачів.
4. Індивідуальний план навчання для кожного студента.
5. Використання гнучкої системи заліків при наявності попередньо засвоєних дисциплін.
6. Навчання в зручний для студента час.
7. Можливість отримати якісну вищу освіту і для тих, хто не може навчатися у вищих навчальних закладах за традиційними формами через відсутність фізичних можливостей або професійну діяльність.
8. Можливість отримати ще одну (або паралельно) вищу освіту.
9. Можливість продовжувати навчання, перебуваючи за кордоном.
Необхідні умови для навчання:
• бажання навчатися;
• вільний доступ до комп'ютерної техніки;
• доступ до мережі Інтернет.
Дистанційне навчання дозволяє перейти на якісно новий рівень донесення інформації до студента і може охопити значно більший загал слухачів. Інтернет сторінки, віртуальні бібліотеки, інтерактивні конференції – ось майбутнє, яке вже сьогодні стає реальністю. Аналіз досвіду використання СДН «Moodle» провідними вищими навчальними закладами України в організації навчального процесу свідчить, що СДН «Moodle» з успіхом можна використовувати для всебічної підтримки навчального процесу у вищому навчальному закладі не тільки дистанційної, але денної та заочної форм навчання.
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій реалізує міжнародну співпрацю в проекті «Норвегія-Україна». Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS). Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.
Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій активно співпрацює з такими установами та організаціями: Національне агентство України з питань державної служби. Держпродспоживслужба, Департамент економічного розвитку і торгівлі, Департамент соціального захисту населення, Управління освіти і науки, Управління ЖКГ та енергозбереження, Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області, Агенція регіонального розвитку Тернопільської області, Тернопільський обласний центр зайнятості, КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго», Група компаній MagneticOne Group, , Програма «U-LEAD з Європою», ГО ТМЖК «Відродження нації».
Якщо у вас виникли запитання стосовно:
вступу – телефонуйте (0352) 51-75-35
організації навчального процесу – (0352) 51-75-35
Долучайтеся до нас у соціальних мережах:
Наші контакти
м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус №3 (каб. 3205)
Телефон: ((0352)51-75-35, вн. 13-203
E-mail: nniiot@wunu.edu.ua
Заступники директора ННІНОТ
Іващук Олег Тимофійович
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Вчене звання: доцент
Контакти:
Адреса: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3,корпус
Кабінет: 3203
Телефон: (0352)51-75-35, вн. 13-203
Е-mail: o.t.ivashchuk@wunu.edu.ua