ВСП Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва

Жовковська Тетяна Тарасівна

Посада: Директор ВСП "Чортківського фахового коледжу економіки та підприємництва"
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: доцент

Кабінет: 320
Телефон: (03552) 2 13 97
E-mail: t.zhovkovska@wunu.edu.ua

ВСП "Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва"

Колектив ВСП "Чортківського фахового коледжу економіки та підприємництва"
 ЗУНУ здійснює підготовку освітнього ступеня фаховий молодший бакалавр галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальностями:

- 071 Облік і оподаткування,

- 072 Фінанси, банківська справа та страхування,

- 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Після завершення навчання у коледжі випускники можуть працювати на таких посадах:  бухгалтер фірми та підприємства; головний касир, касир-експерт, завідувач каси;  податковий інспектор; інспектор з інвентаризації, ревізор,  інкасатор; касир (в банку, на підприємстві, організації, в установі);  працівник банківської сфери (інспектор кредитного, валютного відділу); інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей; брокер з цінних паперів; ; біржовий маклер; страховий агент; управляючий торгівельним підприємством; приватний підприємець; менеджер з продажів та Інтернет-продажів; торговий агент; фахівець з інформаційних технологій; організатор діловодства; мерчандайзер; фахівець з ефективності підприємства; антикризовий менеджер.

Коледж активно співпрацює з  такими установами й організаціями: фінансово-банківськими установами, страховими фондами, установами й організаціями різних форм власності, об’єднаними територіальними громадами Чортківщини, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштуватися.

У освітньому закладі для підвищення педагогічної майстерності викладачів діє педагогічна та навчально-методична рада, для  підвищення кваліфікаційного рівня  педагогічного колективу функціонує атестаційна комісія. Головним завданням цих органів є надання методичної  допомоги педагогам у професійному вдосконаленні, впровадженні у навчальний процес  нових інноваційних форм і методів навчання та широкому використанні традиційної та педагогічної думки.

Успішно працюють циклові комісії загальноосвітньої та професійної підготовки, які  є яскравим свідченням належного рівня навчальної, методичної та організаційної роботи  педагогічного колективу в плані підготовки  якісних спеціалістів. Викладачі  публікують наукові статті у провідних фахових виданнях, друкують власні розробки занять у Всеукраїнському Інтернет порталі «Основа», що підтверджуються сертифікатом, беруть активну участь у всеукраїнських і міжнародних науково-методичних конференціях, проходять курси підвищення кваліфікаційного рівня, стажування при профільних кафедрах ЗВО  ІІІ-ІV рівня акредитації.

Студенти коледжу соціально активні, задіяні у волонтерському русі,  співпрацюють на добровільних засадах із районним Товариством Червоного Хреста, є членами молодіжних християнських організацій, гуртківцями краєзнавчого музею міста,  екологічного та спелеологічного клубу тощо. Як дорадчий орган  плідно працює студентська рада і  студентське профспілкове бюро. Наші вихованці  приймають участь у студентському парламенті серед ЗВО І-ІІ рівня акредитації області, беруть активну участь у громадському житті Тернопільщини. Студентський актив проводить масштабні флеш-моби, квести, потужні розважальні заходи, благодійні концерти та ярмарки, економічні стартапи.

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу телефонуйте –   0971483260  Гриців Олена Віталіївна

організації навчального процесу –  0678897982   Дячок Світлана Олександрівна

поселення у гуртожиток – 0976118774 Пиріжок Галина Степанівна

оформлення довідок, заяв – 0976785153  Жовтюк Галина Зіновіївна

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Телефон: (03552) 2 13 97
E-mail: chkep@wunu.edu.ua

Заступники директора ВСП ЧФКЕП

Дячок Світлана Олександрівна

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук