ВСП "Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ"

Добіжа Наталія Володимирівна

Посада: директор ВСП "Вінницьккого фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ"
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Вчене звання: професор

Адреса: вул. Гонти, 37, м. Вінниця, 21017
Кабінет: 306
Телефон: (0432)55-49-55, вн. 7-102, 27-102#
E-mail: n.dobizha@wunu.edu.ua

ВСП "Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ"

Колектив ВСП «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ» здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами:

051 Економіка

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

081 Право

053 Психологія

Після завершення навчання у ВСП ВФКЕП ЗУНУ випускники можуть обіймати такі посади: економіст, економіст з планування, економіст із ціноутворення, консультант з економічних питань, оглядач з економічних питань в установах (закладах, організаціях),  аналітик з інвестицій, фахівець з біржової торгівлі, менеджер з питань комерційної діяльності та управління, економіст з планування, касир, бухгалтер, помічник аудитора, помічник аналітика, спеціаліст 1-ї та 2-ї категорії економічних відділів Державних органів та інші, дилер, брокер із заставних та фінансових операцій, біржовий маклер, страховий агент, інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей, кредитний інспектор, бухгалтер касир-експерта , інспектор податкової служби, інспектор-ревізор, митний інспектор, інспектор з контролю за цінами, інспектор з експорту, контролер-оператор, державний виконавець, судовий виконавець, помічник нотаріуса, помічник адвоката, помічника юриста, секретар суду, психолог організацій, центрів зайнятості та кадрових агентств, бізнес-тренер в консалтингових агентствах, психолог-консультант соціально-психологічної служби, психолог по роботі з персоналом.

Відокремлений структурний підрозділ «Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету» співпрацює з такими установами й організаціями: Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області; Управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області; Вінницький туристичний комплекс «Поділля»; Комунальне підприємство Вінницької міської ради «Вінниця-міськтеплоенерго»; Філія Вінницьке обласне управління АТ «Ощадбанк»; Головне управління статистики у Вінницькій області; Державна казначейська служба України; Відділ кіберполіції управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції; Головне управління Національної поліції у Вінницькій області; Вінницький міський суд; КВНЗ Вінницька академія неперервної освіти; Вінницький обласний центр соціально-психологічної допомоги «Амадея»; Центр психологічного та сімейного консультування «Промінь», де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду, брати участь у стажуваннях, навчальних практиках, працевлаштовуватися.

Наукова діяльність викладачів

Викладачі коледжу беруть участь у проведенні конференцій регіонального, Всеукраїнського та міжнародного рівнів, зростає і кількість публікацій викладачів у фахових виданнях. Набуття досвіду творчої та наукової роботи студенти здійснюють у наукових та предметних гуртках оскільки гурткова робота – невід’ємна частина освітньо-виховного процесу в коледжі, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні та вирішує проблему дозвілля.

Студентські ініціативи

Викладачі навчального закладу в часі освітнього процесу проводять цікаві тренінги, майстер класи з фахових та загально-гуманітарних дисциплін.

Протягом року у коледжі проводились цікаві проєкти, метою яких є соціально-духовне виховання студентства, це, наприклад, семінар «Чисті серця», а також з нагоди 150-літнього ювілею Климентія Шептицького відбувся ряд зустрічей та конференцій на тему: «Климентій Шептицький мученик за віру». В дружній, творчій атмосфері колективу коледжу відбулась презентація книжки Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти» та його біографія. Доброю традицією навчального закладу є спогади про одну з найстрашніших сторінок в історії нашого народу – ГОЛОДОМОР 1932 – 1933 рр., яку весь колектив коледжу разом із студентами вшановує хвилиною мовчання.

Якщо у вас виникли запитання стосовно:

вступу – телефонуйте 0961625164, (0432)554955 приймальна комісія;

організації навчального процесу - (0432)554955

оформлення довідок, заяв – (0432)554959

Долучайтеся до нас у соціальних мережах:

Вул. Гонти, 37, м. Вінниця, 21017

Телефон/факс: (0432) 55-32-23, вн. 7-102, 27-102#

E-mail: vkep@wunu.edu.ua

Заступник директора ВСП ВФКЕП

Забродіна Лілія Олександрівна

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи ВСП ВФКЕП ЗУНУ, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії

Кабінет: 404
Телефон: (0432) 55-32-23, вн. 7-126
Е-mail: l.zabrodina@wunu.edu.ua