Європейський молодіжний форум в Ноймаркті
На запрошення президента EYFON доктора Крістофа Ляйтла, студенти спеціальності "Бізнес-комунікації та переклад" Анна Бурчик, Світлана Квасницька, Ельвіра Прусова, Анастасія Пецкович, Катерина Шум та професор кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій Ольга Царик з 10 червня до 14 червня 2024 року беруть участь у Європейському молодіжному форумі в Ноймаркті (Австрія).
Студенти кафедри міжнародних відносин та дипломатії ЗУНУ про досвід навчання за програмою міжнародної академічної мобільності
Анастасія Крива, здобувачка освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (група МВСК-21) ділиться враженнями про навчання.
Стажування студентки навчально-наукового інституту комунікацій в Оксфорді!
Неймовірні враження та багато практичного досвіду має можливість отримати студентка освітньої програми «Психологія перемовин та медіація» навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету Тетяна Моржевська під час міжнародного стажування у Бізнес-школі Saïd Оксфордського університету (Велика Британія).
Стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд у межах програми Еразмус+
У межах програми академічної мобільності Еразмус+, доценти кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Наталія Батрин та Тетяна Бучинська пройшли стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд (м. Алкмар, Королівство Нідерланди).
Студенти та викладачі ЮФ вивчали освітній курс з криміналістики
Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету продовжує активну міжнародну співпрацю з іноземними колегами.
Міжнародне стажування у Люблянській школі бізнесу
У межах програми Erasmus+ KA1 project: «Learning Mobility of Individuals» у період з 13 по 17 травня 2024 р. д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Марія Лизун, к.е.н., доцент кафедри міжнародного туризму і готельного бізнесу ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина Марина Нагара, провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ, перекладач І категорії Вікторія Коробій перебували із робочим візитом у Люблянській школі бізнесу, Словенія.
Стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд у межах програми академічної мобільності Еразмус+
Доцент кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Лариса Вергун перебувала на стажуванні в Університеті прикладних наук Інхолланд у межах програми академічної мобільності Еразмус+.
Студенти ЗУНУ – учасники BUP Student Conference 2024!
Студенти Західноукраїнського національного університету: Катерина Божаківська, Юлія Бутрин, Анна Стасюк, Анастасія Ониськів, Анастасія Мельничук взяли участь у конференції «Змінені обставини та нові загрози для сталого розвитку в регіоні Балтійського моря» у межах реалізації проєкту RESCUU, який спрямований на стійкість українських закладів освіти під час війни росії проти України.
Команда ЗУНУ бере участь у міжнародному проєкті Еразмус+ "MY FARM"
Команда кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Західноукраїнського національного університету успішно взяла участь у стартовій зустрічі міжнародного проєкту Еразмус+ "MY FARM", яка відбулася в Неаполі, Італія.
Міжнародне стажування в Нідерландській бізнес-академії
З 1 по 9 квітня 2024 року відбулося міжнародне стажування - реалізація періоду мобільності персоналу для навчання у межах програми Erasmus+ KA171 (академічний рік 2023/2024) у місті Бреда, Королівство Нідерланди.
Тиждень пілотного навчання та проєктна зустріч у Католицькому універститеті Льовена
Викладачі кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління проф. Анатолій Саченко та Ірина Турченко з 9 по 17 березня 2024 р. разом зі студентами факультету комп’ютерних інформаційних технологій взяли участь у пілотному навчанні та робочих нарадах по проєкту «WORК4CE - Міждоменні компетенції для здорової та безпечної праці у 21 столітті» на запрошення Католицького універститету Льовена (Бельгія)
Студентська мобільність в Університеті Туріба
Студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету взяли участь у навчальній мобільності в Університеті Туріба (Рига, Латвія) у межах проєкту Erasmus+ «Синергія освітньої, наукової, управлінської та промислової складових для управління кліматом та запобігання змінам клімату / CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP»
Навчання в університеті прикладних наук Інхолланд, Нідерланди
Студенти кафедри міжнародних економічних відносин ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ мають унікальну можливість навчатися в університеті прикладних наук Інхолланд.
Стажування для студентів в Університеті Туріба!
У межах реалізації проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату»/CLIMAN 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP (програма Еразмус+), до консорціуму якого входить Західноукраїнський національний університет, упродовж 3-17 березня 2024 р. організовується стажування для студентів на базі Університету Туріба, Латвія.
Навчайся у Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв у рамках програми за програмою “DAAD Uk4DigiTrans”
Можливості навчання в Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв (Німеччина) у рамках програми “DAAD Uk4DigiTrans”
Семестрове навчання у Школі бізнесу в Любляні у межах програми Еразмус+
Запрошуємо студентів 2, 3 курсів Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2023/2024 н.р. у Школі бізнесу в Любляні (Словенія).
Семестрове навчання у Повіслянському університеті у межах програми Erasmus+
Студенти 2, 3 курсів, які навчаються за спеціальностями «Бізнес-адміністрування», «Економіка», «Менеджмент», «Фінанси», «Бухгалтерський облік»! Відділ міжнародних зв'язків Західноукраїнського національного університету інформує, що ви можете взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання в Повіслянському університеті (PSW) (Республіка Польща).
Семестрове навчання у Познанському університеті економіки та бізнесу
Познанський університет економіки та бізнесу (м. Познань, Республіка Польща) запрошує студентів 2, 3 курсів спеціальностей «Бізнес-адміністрування», «Економіка» та суміжних спеціальностей Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2023/2024 н. р.
Конкурсний відбір на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. в Лодзький університет.
Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурсний відбір серед студентів 2-4 курсів усіх факультетів та інститутів класичного університету Тернополя для відбору на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. в Лодзький університет.
Конкурсний відбір на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. у Познанському університеті економіки та бізнесу
Українсько-польська програма навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету оголошує конкурсний відбір серед студентів 2-4 курсів усіх факультетів та інститутів класичного університету Тернополя на семестрове навчання у 2023-2024 н.р. у Познанському університеті економіки та бізнесу.
#ErasmusDays2023 Information Session у ЗУНУ
Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету взяти участь у #ErasmusDays2023 Information Session. Захід відбудеться 11 жовтня о 14:25 год.
Конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук імені Яноша Кодолані!
Запрошуємо студентів Західноукраїнського національного університету, які навчаються на 2 та 3 курсах взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання (чотири місяці) у другому семестрі 2023/2024 н.р. в Університеті прикладних наук ім. Яноша Кодолані, Угорщина.
Результати конкурсного відбору на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд за програмою Erasmus+
Вітаємо студентів, які пройшли конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) за програмою Erasmus+ у 2 семестрі 2023-2024 навчального року.
Зустріч із адміністрацією Люблінської Політехніки
У продовж 21-22 вересня доктор економічний наук, професор Олександр Длугопольський зустрівся із адміністрацією факультету менеджменту Люблінської Політехніки.
Делегація ЗУНУ взяла участь у семінарі «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності в умовах кризи»
Делегація викладачів навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету: Віталіна Куриляк, Марія Лизун, Ігор Ліщинський, Вікторія Гомотюк, Тетяна Бучинської взяла участь у підсумковому семінарі «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності в умовах кризи».
Конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук Інхолланд!
28 вересня 2023 року о 12:00 год розпочне роботу відбіркова комісія щодо семестрового навчання у ІІ семестрі 2023-24н.р. в Університеті прикладних наук Інхолланд!
Завершилася робота міжнародної конференції ACIT’2023
У межах роботи 13th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’2023) відбулися засідання у двох секціях, а також у секціях, де учасники конференції представляли стендові доповіді.
Другий день ACIT’2023
Другий день роботи міжнародної конференції 2023 13th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’2023) пройшов надзвичайно успішно та плідно.
Другий день роботи міжнародної конференції ACIT’2023
Триває робота міжнародної конференції 2023 13th International Conference on Advanced Computer Information Technologies (ACIT’2023) у м. Вроцлав, Польща.
Випускниця Школи польського та європейського права пройшла стажування у юридичній канцелярії Варшави
Студентка юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Вікторія Ліптуга за результатами навчання у Школі польського та європейського права мала можливість пройти стажування в одній із провідних юридичних канцелярій Варшави - Olesiński i Wspólnicy.