» » Хочете вивчати англійську мову? Реєструйтеся!

Хочете вивчати англійську мову? Реєструйтеся!

Дата: 18-11-2016, 13:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство освіти і науки та соціальний проект «Lingva.Skills» з вивчення англійської мови запрошують освітян, студентів та науковців пройти онлайн-курси з вивчення англійської мови.

Участь у проекті безкоштовна.

Зараз є можливість пройти рівні А1 – А2.

Мета проекту – покращити знання та навички використання англійської мови:
-         спроможність самостійно читати оригінал міжнародних документів та іншої інформації, яка сприяє особистому розвитку і збільшенню ефективності в роботі;
-         підвищення конкурентоспроможності на ринку праці;
-         можливість вести діалог та здійснювати комунікацію іншими каналами англійською мовою (електронна пошта, соціальні мережі і т.д.) з представниками інших країн, що сприяє розвитку особистості і розширення кругозору;
-         підготовка до успішного проходження атестації володіння англійською мовою відповідно до міжнародних стандартів.

Бажаючих навчатися просимо зареєструватися  до 23 листопада 2016 р. за електронною адресою kaf.impk@gmail.com (кафедра іноземних мов та професійної комунікації) з позначкою «участь  в онлайн-курсах», зазначивши прізвище, ім’я, по-батькові українською мовою та e-mail.

Усі випускники курсів отримають відповідні сертифікати.