» » «Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин»

«Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин»

Дата: 5-12-2016, 10:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26 листопада 2016 р. у м. Івано-Франківськ в Юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника відбувся V Всеукраїнський конкурс наукових робіт з корпоративного права на тему: «Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин».

Конкурс відбувався у два етапи – заочний (з 26 вересня по 6 листопада 2016 року) та очний (26 листопада 2016 року).

У конкурсі взяли участь студентки групи ПРм-13 ЮФ ТНЕУ Дранчук Лідія та Мудрик Катерина.

Переможцем конкурсу стала студентка групи ПРм-13 ЮФ ТНЕУ Дранчук Лідія (перше місце). Мудрик Катерина отримала сертифікат учасника.

Щиро вітаємо Дранчук Лідію та Мудрик Катерину, бажаємо їм невичерпної енергії, натхнення, оптимізму та нових наукових здобутків.