» » Факультет фінансів-учасник тренінгу «Наукометричні бази і рейтинги: авторитет ученого та імідж вишу»

Дата: 13-02-2017, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього лютого 2017 року делегація факультету фінансів у складі декана факультету фінансів Кізими Андрія Ярославовича, заступника декана факультету фінансів Маршалка Тараса Ярославовича, завідувача кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кириленко Ольги Павлівни,  завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Кнейслер Ольги Володимирівни, в.о. завідувача кафедри податків та фіскальної політики Луцика Анатолія Ігоровича та представників кафедр факультету взяли участь у навчальному тренінгу щодо роботи з наукометричними базами, наповненням DSPACE викладачами факультету фінансів.

Директор бібліотеки ТНЕУ Возьний Казимир Зіновійович у ґрунтовно розповів про місце ТНЕУ у світових та національних рейтингах WEBOMETRICS, про правильність заповнення DSPACE та роботу з наукометричними базами викладачів.

Делегація факультету фінансів щиро дякує Казимиру Зіновійовичу за цікаве та доступне роз’яснення.