» » Чортківський навчально-науковий інститут підприємництва і бізнесу ТНЕУ запрошує на навчання!

Дата: 22-02-2017, 13:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках здійснення профорієнтаційної роботи в.о. директора Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ Кульчицька Н.Є. відвідала Бучацький коледж Пдату й зустрілася зі студентами випускних курсів.

Надія Євстахіївна поінформувала майбутніх абітурієнтів стосовно навчання у  Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ, спеціальностей, правил вступу, особливостей організації навчального процесу, працевлаштування випускників Інституту.

На завершення студенти коледжу подякували за змісновну зустріч та висловили побажання щодо продовження таких заходів у майбутньому. Підсумком зустрічі стала домовленість керівництва обох навчальних закладів про налагодження співпраці.