Вітаємо з досягненнями!

Дата: 3-04-2017, 12:08 | Автор:

Колектив кафедри міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ вітає Коханську Марію Вікторівну студентку групи МЕНМФ-41 (спеціальність «Міжнародна економіка») та її наукового керівника д.е.н., професора, в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки Куриляк Віталіну Євгенівну із здобутим дипломом ІІІ ступеня за високий рівень наукового дослідження «Економічні санкції, як механізм реалізації національних інтересів» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся 22 березня 2017 року в Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Зичимо студентці та її науковому керівнику творчих успіхів, натхнення та подальших наукових звершень!