» » «Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови»

«Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови»

Дата: 4-10-2017, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 вересня 2017 року в. о. завідувача кафедри іноземних мов Тернопільського національного економічного університету доцент Людмила Костянтинівна Крайняк взяла участь у презентації публікації «Інтернаціоналізація українських університетів у розрізі англійської мови» й обговоренні результатів дослідження стану викладання англійської мови та фахових дисциплін англійською мовою в університетах України.

Зустріч організовано Британською Радою в Україні у музеї «Духовні скарби України» в м. Київ у рамках проекту «Англійська мова для університетів».

Модератором заходу виступив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба.

Під час презентації виступили директор Британської Ради та Відділу культури Посольства Великої Британії в Україні Саймон Вільямс та консультант з Великої Британії Род Болайто.

Колектив кафедри іноземних мов ТНЕУ сподівається на подальшу активну та плідну співпрацю з Британською Радою в Україні.