» » Візит делегації Орхуського університету до ТНЕУ

Візит делегації Орхуського університету до ТНЕУ

Дата: 6-10-2017, 09:19 | Автор:

14-18 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті перебуватиме делегація Орхуського Університету (Данія). Серед гостей очікуємо проф. Б’ярне Шліхтера, проф. Лізе Хеагер, проф. Улла Хаар та студентів-магістрів Орхуського університету. Науковці співпрацюють з нашим вищим навчальним закладом вже багато років. Під час цьогорічного візиту для гостей буде організована змістовна і цікава програма перебування. Серед іншого, запланована зустріч з ректором ТНЕУ проф. Крисоватим А.І., проректором з науково-педагогічної роботи проф. Монастирським Г.Л., завідувачем кафедри міжнародних економічних відносин проф. Сохацькою О.М., професором кафедри міжнародної економіки Савельєвим Є.В. Окрім цього, зарубіжна делегація буде мати змогу зустрітися з студентами УНФП ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина, відвідати низку відкритих лекцій викладачів кафедри міжнародних економічних відносин та взяти участь у навчальному семінарі з ІТ-менеджменту.

Програма перебування делегації Орхуського Університету:
programa_perebuvannia_delegacii_z__danii_2017.rar