» » Можливості навчання іноземних студентів за програмами обміну

Можливості навчання іноземних студентів за програмами обміну

Дата: 6-10-2017, 13:55 | Автор:

Програма обміну Еразмус набирає великої популярності серед студентів ТНЕУ. Вперше можливостями цієї програми скористався студент-іноземець, який навчається в ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина.
  Під час навчання в ТНЕУ Соронка Юзіфу Мохамед (група АМЕТ-31) неодноразово надсилав аплікаційні документи до участі в конкурсних відборах, проте лише цього року йому посміхнулася фортуна, він отримав запрошення на семестрове навчання у Вищій школі провінції Льєж (Бельгія) в рамках Програми Обміну Еразмус. Мохамед розуміє, що всі попередні спроби – це були свого роду тренування, які змусили проаналізувати його слабкі сторони та самовдосконалитися.
 Студент задоволений можливістю навчатися в одному з вищих навчальних закладів Бельгії, адже стандарти бельгійської освіти є одними з найвищих у світі. Мохамед впевнений, що його рівень знань отриманий в ТНЕУ є достатнім, щоб гідно представити  себе та наш навчальний заклад.
Вітаємо студента Соронку Юзіфа Мохамеда з успішним зарахуванням на семестрове навчання у Вищу школу провінції Льєж.