» » У ТНЕУ триває фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2017»!

У ТНЕУ триває фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2017»!

Дата: 15-11-2017, 19:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другий день поспіль у Тернопільському національному економічному університеті панує атмосфера свята, позитиву, драйву та взаємопідтримки. Адже у вищому навчальному закладі триває фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2017»! Кожен факультет, інститут, коледж демонструють свої вміння у вокалі, хореографії, театральному мистецтві, декламуванні, режисурі.

Організаторами конкурсу «Студентська ліра» традиційно виступають адміністрація університету, відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ, Університетська рада студентів ТНЕУ.

Сьогодні глядачі щирими аплодисментами підтримували команди факультету комп’ютерних інформаційних технологій, Коледжу економіки права та інформаційних технологій, факультету фінансів.

Відкривали другий конкурсний день першокурсники ФКІТ. У виступі команди були вміло поєднані драйвові танцювальні композиції, чуттєві пісенні мелодії та дотепний гумор КВН-команди. Зауважимо, що майстерні вуличні танці Владислава Кондратюка заставили глядачів підтанцьовувати разом із виконавцями. Студенти представили цікаві відео комікси, які самі ж промальовували. Юнаки і дівчата хотіли донести до кожного глядача те, що кожна хвилина нашого є важливою і кожна мить – безцінна.

Наймолодші учасники «Студентської ліри» – команда КЕПІТ – розпочали свій виступ із запального народного танцю, а бальний у виконанні Богдана Пінязя й Аліни Калашник замилував усіх плавністю рухів і чарівною пластикою. Додали настою присутнім  у залі відеоролики конкурсантів.

Актуальну проблему сучасності обіграла у своїй конкурсній програмі команда ФФ. Фінанси представили сімейну пару, де чоловік був вимушений поїхали на роботу за кордон. Команда вирізнялася креативністю стосовно використання побутових матеріалів та інструментів у мистецьких композиціях. Душевність і щирість Марії Дроць і Володимира Сушка («сімейна пара») торкнулися до сердець усіх присутніх.

З кожним днем членам журі все важче оцінювати учасників, адже команди вражають своїм різноманіттям, самовіддачею, працьовитістю і наполегливістю. Отож пропонуємо Вашій увазі результати другого конкурсного дня й запрошуємо завтра підтримати першокурсників факультету банківського бізнесу, факультету економіки та управління, факультету аграрної економіка та управління, а також дізнатися хто ж виборе кубок «Студентської ліри 2017»!