» » Майстер-клас «Далекоглядне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш»

Майстер-клас «Далекоглядне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш»

Дата: 20-11-2017, 10:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Послухайте – і ви забудете,
подивіться – і ви запам’ятаєте,
зробіть – і ви зрозумієте»
Конфуцій

14 листопада в Школі професійного розвитку «Акме», що діє на юридичному факультеті, для майбутніх психологів та соціальних працівників організовано майстер-клас «Далекоглядне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш». Модератор заходу – доцент кафедри психології та соціальної роботи Марія Богданівна Бригадир, спікер – дипломований психолог, психотерапевт Європейського та Українського реєстрів за напрямком «Позитивна психотерапія», член Української спілки психотерапевтів Галина Євгенівна Несмашна.

Учасники Школи на прикладі твору А. де Сент-Екзюпері «Маленький принц» через механізми інтерактивної взаємодії та групової рефлексії ознайомилися з особливостями встановлення контакту, використання методів позитивної терапії, арт-терапії й бібліотерапії.

Тепла атмосфера неформального, невимушеного спілку­вання учасників майстер-класу сприяла розвитку групової динаміки, згуртованості та виробленню навичок інтерактивної взаємодії.