» » Студенти ЮФ взяли участь у Моделюванні роботи ООН

Студенти ЮФ взяли участь у Моделюванні роботи ООН

Дата: 27-11-2017, 11:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 23 по 26 листопада 2017 року студенти групи МП-21 Юлія Грибовська та Марія Кульган  (спеціальність «Міжнародне право») взяли участь у  4-денному грандіозному проекті найбільшого в Україні Моделювання роботи ООН.

Захід відбувся у Київському міжнародному університеті. Це чотири дні насиченого навчання, роботи, комунікацій, а поряд з цим нових знайомств, представлень та рекомендацій (зокрема, робота у комітетах, Рада Безпеки ООН, Рада з прав людини).

Підготовка студентів юридичного факультету ТНЕУ (моделювання процесу роботи ООН, спіч-райтинг, розробка проекту  резолюцій) здійснювалася під керівництвом Уляни Коруц.

Голова Представництва МОМ в Україні, д-р Томас Лотар Вайс, як Голова Комунікаційної та адвокаційної групи ООН взяв участь у відкритті Моделі ООН у Київському міжнародному університеті. Загалом понад 70 студентів з університетів Києва, Львова, Тернополя, Кракова, Варшави, Відня, Тбілісі, Вільнюса та Оксфорда взяли участь у заході.