» » Оголошуємо про початок роботи Міжнародної мовної школи

Оголошуємо про початок роботи Міжнародної мовної школи

Дата: 27-11-2017, 12:05 | Автор:

За підтримки та сприяння ректора ТНЕУ проф. Крисоватого А.І.  кафедра міжнародних економічних відносин Українсько-нідерландської  факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина  ТНЕУ спільно з волонтерами Корпусу Миру  США  в Україні організовує  Міжнародну мовну школу (International Language School) для студентів 1-2 курсів  та школярів одинадцятих класів загальноосвітніх спеціалізованих шкіл м. Тернопіль.
   Навчання передбачає  вивчення  розмовної англійської мови за допомогою інноваційних методів навчання. Учасники школи будуть мати можливість в нетрадиційній,  ігровій формі вивчати також розмовну Business English  для успішної комунікації  в міжнародному бізнес середовищі, мати живе спілкування з носіями мови та отримати масу приємних емоцій та вражень! Навчальний курс буде тривати з 27 листопада по 3 грудня 2017 року. За детальнішою інформацією звертатися в кабінет 24, бульв. Шевченка 9, корп. ТНЕУ №10.
  Після завершення курсу кожен учасник отримає сертифікат відповідного зразка. Speak English and connect with the world!