«Сходинками права»

Дата: 27-11-2017, 15:37 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ пройшов Тиждень правових знань «Сходинками права».

Студенти мали можливість поспілкуватися з доцентом, кандидатом юридичних наук Т. Цимбалістим, начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Марією Музикою, керівником юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету Іриною Юркевич, інспекторами роти № 3 батальйону УПП у м. Тернополі департаменту патрульної поліції Миколою Гуменюком та Олександрою М’ялковською, директором студмістечка ТНЕУ Іваном Плішком.

Зустрічі пройшли ефективно, студенти мали нагоду поставити велику кількість запитань до гостей, а також дізнатися багато корсної інформації, отримали тематичні буклети.

Організатором Тижня правових знань виступив колектив відділу гуманітарної освіти та виховання.