» » Відбулося засідання Ради молодих учених ТНЕУ

Відбулося засідання Ради молодих учених ТНЕУ

Дата: 6-02-2018, 18:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбулося засідання Ради молодих учених. З присутніми зустрівся проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний, який наголосив на важливості молодої науки у поступі ТНЕУ.

На порядок денний було винесено питання щодо організації наукових конференцій, круглих столів та інших заходів упродовж нового навчального року. Учасники Ради молодих учених заслухали звіт про діяльність голови Ольги Гандзюк і подякували їй за наполегливу роботу, ініціативність й відповідальність.

Також під час засідання відбулося обрання нового голови Ради. Одностайно присутні підтримали кандидатуру Вікторії Онищук.

Вітаємо Вікторію й бажаємо натхнення у роботі, цікавих проектів та креативних ідей!