» » Інститут регіонального розвитку ТНЕУ запрошує до співпраці

Інститут регіонального розвитку ТНЕУ запрошує до співпраці

Дата: 21-03-2018, 17:02 | Автор: Інститут регіонального розвитку ТНЕУ

До уваги науково-педагогічних працівників, студентів, випускників закладів вищої освіти! Якщо Ви прагнете професійно зростати, реалізувати свій креативний потенціал, здійснювати цікаві наукові дослідження, брати участь у грантових програмах та є амбітними, тоді Інститут регіонального розвитку Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до співпраці.

З метою сприяння збалансованому соціально-економічному розвиткові регіону, реалізації регіональної політики на інноваційних засадах і підвищенню інвестиційної привабливості регіону у Тернопільському національному економічному університеті функціонує Інститут регіонального розвитку.

Основні напрями діяльності Інституту:
– формування сприятливого інвестиційного клімату;
– впровадження реформи децентралізації;
– підвищення рівня зайнятості населення;
– розвиток і популяризація неформальної освіти, дуальної освіти, освіти для дорослих, навчання упродовж життя;
– розробка і впровадження енергоефективних технологій;
– розвиток туризму та інфраструктури;
– проектний менеджмент.

За додатковою інформацією з питань співпраці просимо звертатися в Інститут регіонального розвитку ТНЕУ:
вул. Львівська, 3
тел. +38 (067) 180 16 71
е-mail:  okhota_v@ukr.net

Будемо раді з Вами співпрацювати!