» » Відбудеться творчий звіт мистецьких колективів ТНЕУ

Відбудеться творчий звіт мистецьких колективів ТНЕУ

Дата: 18-04-2012, 16:41 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Творчий звіт мистецьких колективів Тернопільського національного економічного університету, присвячений 140-річчю від дня народження Соломії Крушельницької, «Доки живе пісня, доти живе народ» відбудеться в актовій залі 19 квітня о 16.00 годині.
У виставковій залі діятиме виставка творчих робіт студентів університету «Уклін тобі, велика Соломіє!».
Звіт складатиметься із прологу «Уклін тобі, велика Соломіє!», двох частин — «Благословенна пісня України» та «Єднаймося, люба родино!» та епілогу.
У пролозі беруть участь читці: Інна Дричик, Юрій Дзюла, Оксана Балуцька, Назар Крамарчук та Ірина Новомлинська.
У першій частині мистецького звіту прозвучать пісні у виконанні солістів народного художнього театру пісні «Для тебе»: Катерини Іванчук, Сергія Лещука, Уляни Гевко, Ірини Новомлинської, а також співачки Оксани Корзун, гурту «Оксамит», солістки вокального гурту «Краплинки» Роксолани Залізняк. Танець «Карпатські візерунки» виконає народний аматорський ансамбль танцю «Пролісок».
Участь у другій частині беруть: народний аматорський вокальний ансамбль пісні «Галичанка», ансамбль бандуристів «Калинове намисто», гурти «Називний відмінок», «Краплинки», «Струни серця», зразковий художній ансамбль танцю «Рожева пантера», театри танцю «Експресія» та «Птаха щастя», школа бального танцю «Разін Стар», народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о», а також солісти Тетяна Шарган, Ірина Кушнір, Тетяна Івасенко.
Щиро запрошуємо працівників та студентів ТНЕУ прийти і підтримати мистецькі колективи alma mater.