» » Слухачам онлайн-програми «Постіндустріальне навчання: моделі практики» вручили сертифікати

Дата: 27-03-2018, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Міжнародному центрі культури та розвитку Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам колаборативно-конструктивістської онлайн-програми «Постіндустріальне навчання: моделі практики».  Програма реалізується дослідницькою консалтинговою компанією з трансформативного навчання Collaboritsi.com (Канада) у партнерстві з Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету (Україна).