» » Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає своїх випускників-магістрів!

Дата: 28-03-2018, 10:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 березня 2018 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів випускникам денної форми навчання факультету економіки та управління.

З вітальним словом до молодих людей звернулися перший проректор ТНЕУ, к.ф-м.н., доцент Шинкарик Микола Іванович, декан факультету, к.е.н., доцент Віктор Михайлович Островерхов та завідувачі кафедр факультету. Під час церемонії пролунало багато теплих слів, привітань та настанов на майбутнє.

Завідувач кафедри менеджменту та публічного управління, д.е.н., професор Михайло Михайлович Шкільняк побажав магістрам – випускникам кафедри зі спеціальностей «Публічне управління та адміністрування» та «Менеджмент» творчого розвитку і наснаги, сил досягати своєї мети, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися.

Свою подяку професорсько-викладацькому колективу висловили і випускники.

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає Вас, дорогі випускники! Бажає упевненості в собі, непохитної віри у свій успіх та свою велику мету!