Вітаємо з досягненнями!

Дата: 28-03-2018, 11:32 | Автор:

Щиро вітаємо студента групи МІМм-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ Полюгу Віталія Михайловича з отриманням диплома ІІ ступеня за успішне представлення наукової роботи на тему «Спільна підприємницька діяльність як форма виходу на зовнішні ринки» (нуковий керівник – к.е.н., викладач кафедри міжнародних економічних відносин Легкий Олег Андрійович) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», який відбувся 23 березня на базі Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».
   Бажаємо нашим студентам та викладачам подальшого розвитку й процвітання, натхнення, успіхів й нових наукових звершень! Пишаємося вами!

Фотозвіт: