» » У ТНЕУ відбулося розширене засідання вченої ради

У ТНЕУ відбулося розширене засідання вченої ради

Дата: 28-03-2018, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 березня 2018 р. відбулося розширене засідання вченої ради Тернопільського національного економічного університету. Учасниками засідання стали поважні гості – ректор університету 1984-2002 рр. Устенко Олександр Андрійович; заступник Голови Наглядової ради, голова Правління Української міжбанківської валютної біржі Гулей Анатолій Іванович; член Наглядової ради, Голова правління Публічного акціонерного товариства «Тернопільських радіозавод «Оріон» Карпик Ярослав Михайлович; за дорученням від члена Наглядової ради, Голови Державної казначейської служби України Слюз Тетяни Ярославівни – Гринчишин Петро Семенович, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області; за дорученням від члена Наглядової ради, першого заступника керуючого справами Апарату Верховної Ради України Гамана Миколи Васильовича – Войцещук Андрій Дмитрович, директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Державної фіскальної служби України; члени Наглядової ради 2013-2015 рр. – доктор економічних наук, професор Лєкарь Сергій Іванович, Президент Відкритого акціонерного товариства «Страхова компанія «СКАЙД» Стецюк Володимир Михайлович, Мац Михайло Йосипович; міський голова Тернополя Надал Сергій Віталійович; представники влади та громадськості.

Характерною рисою, яка завжди виокремлювала ТНЕУ з-поміж інших навчальних закладів економічного профілю, є плідне поєднання теорії й практики, що упродовж багатьох десятиріч давало змогу генерувати нові напрями досліджень.

З огляду на це, Тернопільський національний економічний університет та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» підписали Договір  про співробітництво на 2018-2020 роки.

Такий Договір сприятиме розвитку освіти, науки та практики в галузі публічного управління та адміністрування на засадах вивчення та імплементації кращого досвіду територіального управління та місцевого самоврядування. Спільні наукові, навчальні та інноваційні проекти дадуть нагоду підвищити конкурентоспроможність випускників університету в галузі публічного управління, адміністрування, менеджменту та ін.

До присутніх звернувся голова Байковецької сільської об’єднаної територіальної громади, віце-президент всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Анатолій Романович Кулик: «Ми хочемо працювати з науковцями ТНЕУ, які готують висококваліфіковані кадри, що допоможуть нам ефективно працювати, реалізовуючи наші плани».

До підписання Договору запросили ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого та голову Байковецької сільської об’єднаної територіальної громади, віце-президента всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» Анатолія Романовича Кулика.

Під час засідання ректор університету Андрій Ігорович Крисоватий виступив зі звітом про підсумки роботи на посаді з 16 квітня 2013 року по 28 березня 2018 року та перспективи розвитку закладу вищої освіти.

До обговорення звіту ректора долучилися Олександр Андрійович Устенко, Анатолій Іванович Гулей, Сергій Іванович Лєкарь, Михайло Йосипович Мац, Андрій Дмитровиц Войцещук, Микола Іванович Шинкарик. Звернення Голови Наглядової ради, першого ректора університету Леоніда Олексійовича Каніщенка зачитав директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ Казимир Зіновійович Возьний.

Усі схвально відгукнулися про діяльність ректора упродовж п’яти років, відзначили досягнення та вагомий поступ університету й окреслили напрями подальшої роботи.

Особливі емоції вирували в залі, коли виступав Олександр Андрійович Устенко, адже його досвід та авторитет, мудрі слова та настанови не залишили байдужим нікого.

Міський голова Тернополя Сергій Віталійович Надал наголосив: «Тернопільський національний економічний університет – один з кращих навчальних закладів України, який творить славу нашої держави. Ви готуєте не тільки фахівців0економічстів, а й патріотів. Студентство університету – активні учасники громадського життя міста і разом ми реалізовуємо багато корисних соціальних проектів, впроваджуємо в життя наукові розробки».

Також на порядку денному засідання вченої ради було винесено питання щодо можливості присвоєння почесного звання «Почесний доктор Тернопільського національного економічного університету» (Doktor Honoris Causa) професору Яну Зімни, професору Люблінського католицького університету імені Яна Павла ІІ. prezentacja.rar