» » Студенти ТНЕУ поспілкувалися з ректором закладу вищої освіти

Студенти ТНЕУ поспілкувалися з ректором закладу вищої освіти

Дата: 29-03-2018, 10:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 березня 2018 р. відбулася чергова зустріч ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого зі студентським активом закладу вищої освіти.

«Ми зустрілися для того, щоб Ви висловили своє бачення розвитку університету, акцентували увагу на його проблемних місцях та запропонували свої шляхи побудови нового освітнього простору. Сьогодні я хочу почути Ваші пропозиції щодо забезпечення комфортних умов навчання, проживання та відпочинку в ТНЕУ», – зазначив Андрій Ігорович.

Під час зустрічі піднімалися питання академічної доброчесності, організації молодіжних мистецьких заходів, обладнання мультимедійними комплексами аудиторій університету, залучення студентів до участі у грантових програмах, програмах міжнародної академічної мобільності, співпраці молоді з громадськими організаціями міста, ефективної організації навчального процесу та інші.