» » Студенти ЮФ дізналися про особливості діяльності Фонду соціального страхування України

Дата: 2-04-2018, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 29 березня, у стінах юридичного факультету ТНЕУ було організовано цікаві лекції про діяльність Фонду соціального страхування України для студентів-першокурсників кафедри психології та соціальної роботи.

Почесними гостями були Радзіх Григорій Мирославович – заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Тернопільській області, а також Мостовий Руслан Ярославович – начальник відділу медичних та соціальних послуг.

Вони розповідали про профілактику та попередження пригод на виробництві, про відшкодування коштів у разі шкоди здоров‘ю, наводили чимало прикладів та ситуацій, які дозволили глибше зануритись у суть розглянутих  проблем. Студенти мали нагоду розпитати та дізнатися багато нової інформації, яка стане у нагоді не тільки на професійному рівні, а й у повсякденному житті.