» » Конференція «Економічне майбутнє України»

Конференція «Економічне майбутнє України»

Дата: 2-04-2018, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 березня 2018 року кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету Свірський В. С. взяв участь у конференції «Економічне майбутнє України».

Захід організовано Українською асоціацією Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом. Конференція об’єднала понад 350 студентів-економістів і викладачів провідних університетів з усієї країни і була присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва.

Спікери конференції – півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців.

Ключові міжнародні ТОП-спікери конференції:
Андерс Війкман (Швеція)  – співпрезидент Римського клубу;
Ерік Райнерт (Норвегія)  – засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради «CMD-Ukraine»;
Гаррі Джейкобс (США) – член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради World University Consortium, головний виконавчий директор World Academy of Art & Science.