» » Засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі»

Засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі»

Дата: 3-04-2018, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого квітня 2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Учні Луки Пачолі» кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу факультету аграрної економіки і менеджменту.

Під час засідання учасники гуртка обговорювали проблеми розвитку аграрного сектору України у 2018-2020 рр. та шляхи їх вирішення.

З доповідями виступили такі студенти: Віра Лукіян (голова студентського наукового товариства ФАЕМ – «Залучення іноземних інвестицій у аграрний сектор України», Михайло Шевчук – «Співпраця України та Данії: уроки і досвід», Оксана Середа – «Аграрна сфера. Іноземні представництва в Україні», Леля Кісілюк – «Оновлення аграрного сектору України», Іван Лацін – «Основні перешкоди вдосконалення аграрного розвитку країни».

Активну участь в обговоренні доповідей брали Івасик Роман, Галас Руслан, Надія Коверко, Лілія Грендаш, Уляна Фенц, Олег Дзера, Володимир Москаль, Іван Зубков, Іван Перепічка, Роман Зубкевич.

Актуальність тематики, наукова новизна, вдалий виклад матеріалу, ораторська майстерність доповідачів, на належному рівні підготовлені електронні презентації – це ті риси, які вирізняли виступи учасників засідання.