» » Відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта в ТНЕУ

Відбудеться презентація Програми імені Фулбрайта в ТНЕУ

Дата: 3-04-2018, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого квітня о 12.30 год. в аудиторії 11101 відбудеться Презентація Програми імені Фулбрайта. Презентацію проведе координатор Програми імені Фулбрайта Інна Бариш та американський стипендіат Програми Аарон Кеннет.

Під час заходу учасники матимуть нагоду дізнатися про можливості, які надає Програма; умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США; критерії відбору учасників, етапи конкурсів, особливості вибору американських університетів для фіналістів Програми та умови гранту.

Аарон Кеннет – стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні (U.S. Student Program 2017-2018), випускник Університету Мериленд, США, отримав ступінь бакалавра з російської мови, політичних наук і міжнародних відносин (University of Maryland, Baltimore County, USA; B.A. in Russian and Political Science, International Affairs).