» » Вітаємо студентку факультету економіки та управління з досягненням!

Вітаємо студентку факультету економіки та управління з досягненням!

Дата: 5-04-2018, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого квітня 2018 р. у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»  у м. Київ відбулася підсумкова науково-практична конференція, у рамках роботи якої студенти вітчизняних зво презентували результати наукових робіт за напрямом «Менеджмент організацій».

На цьому конкурсі Тернопільський національний економічний університет представляла Городецька Тетяна, студентка групи МЕНм-11 як виконавець  наукової роботи на тему: «Інноваційні підходи до формування іміджу організації» (науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри менеджменту та публічного управління Овсянюк-Бердадіна О. Ф.), за що була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Факультет економіки та управління та кафедра менеджменту та публічного управління щиро вітає студентку та її наукового керівника й бажає подальшого апробативного втілення їх  наукових ідей!