» » Великодні приготування у Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу ТНЕУ

Дата: 5-04-2018, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Страсний тиждень перед світлим Великоднем – це час, коли очищаємося через добрі справи. Викладачі та студенти Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ відвідали у катедральному Соборі Петра і Павла благодійну ярмарку пасхальних прикрас, створених спільнотою «Віра і Світло», яка об'єднує осіб з особливими потребами, їхніх батьків та молодь-приятелів.

Придбавши великодні сувеніри, викладачі та студенти прикрасили ними пасхальне деревце у дворі навчального закладу. Добро поєдналося з красою. Дякуємо юним майстрам за креативний підхід до виготовлення великодніх прикрас! Адже у кожній з них вкладена душа, щирість, старанність якнайкраще прославити Господа. Нехай свято світлого Воскресіння завітає до кожного серця з любов'ю, миром та Божою ласкою.