» » У ТНЕУ відбулося урочисте засідання ректорату

У ТНЕУ відбулося урочисте засідання ректорату

Дата: 5-04-2018, 18:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П’ятого квітня у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте засідання ректорату. Ректор закладу вищої освіти, доктор економічних наук, професор А. І. Крисоватий подякував усім структурним підрозділам за наполегливу працю, відданість обраній справі та цілеспрямованість у роботі.

«Саме Ваші професіоналізм і відповідальність є запорукою поступу нашого університету, адже ТНЕУ – це згуртована команда, яка працює задля спільної мети – виховання свідомого покоління молоді та розбудови освітнього центру європейського рівня», – зазначив Андрій Ігорович.

Під час зустрічі линули й щирі слова вітань зі світним днем Воскресіння Христового, побажання миру і злагоди, тепла і взаєморозуміння, радості і достатку.