Вітаємо з досягненнями!

Дата: 11-04-2018, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаємо Голубєва Владислава Віталійовича та Ігнатюка Богдана Володимировича з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»!

Упродовж 4-6 квітня 2018 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». На підсумковій науково-практичній конференції Голубєв Владислав Віталійович та Ігнатюк Богдан Володимирович (студенти груп ПЗС-42 та ПЗС-32 курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету) представили результати наукової праці на тему: «Програмна система синхронізації файлів із хмарних сховищ на основі безсерверних обчислень» та здобули дипломи за ІІІ місце.

Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук, Войтюк Ірина Федорівна. Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів, натхнення та подальших наукових досягнень!