» » Увага! Другий етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»

Дата: 11-04-2018, 15:02 | Автор:

12-13 квітня 2018 року на базі Тернопільського національного економічного університету відбудеться другий етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг». Підсумковий етап конкурсу буде проходити у формі науково-практичної конференції з презентаціями результатів наукових досліджень.
  Реєстрація запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції розпочнеться о 9.00 год. за адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9 (корпус № 10, Центр європейських та міжнародних студій, ТНЕУ).