» » Навчання пасічників у стінах ТНЕУ – добра і благородна справа

Навчання пасічників у стінах ТНЕУ – добра і благородна справа

Дата: 12-04-2018, 19:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За сприяння ректора Тернопільського національного економічного університету А. І. Крисоватого і декана факультету аграрної економіки і менеджменту Б. О. Язлюка розпочалися навчання фахівців з бджолярства. Цей проект реалізовується у рамках навчання між агрохолдингом «Мрія», Тернопільським регіональним центром зайнятості та ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище». Понад двадцять пасічників мають за мету освоїти цю «солодку», екологічно чисту і водночас дуже прибуткову справу. Навчання передбачає вивчення загальних дисциплін для організації і відкриття власної справи, спеціальних дисциплін з технології ведення бджолярства і практичну складову.

Сподіваємося, що спільна справа дасть нагоду підвищити рівень зайнятості у сільській місцевості, а кожен із нас отримає можливість ласувати органічним продуктом – медом і дихати екологічно чистим повітрям. Адже бджола живе там де немає забруднення.