» » До уваги іноземних студентів ТНЕУ! To the International Students of TNEU!

До уваги іноземних студентів ТНЕУ! To the International Students of TNEU!

Дата: 13-04-2018, 11:56 | Автор:

Повідомляємо Вам, що 17 квітня 2018 року о 15.00 год. відбудеться зустріч з іноземними студентами ТНЕУ за участі ректора, проректорів, завідувачів кафедр, кураторів академічних груп, адміністрації ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина та Юридичного факультету. Зустріч проходитиме в залі засідань Вченої ради ТНЕУ (корпус 11, Львівська 11А).

Під час зустрічі будуть обговоренні питання:
-         проблеми забезпечення якісного навчального процесу;
-         формування пакету необхідної для навчання іноземних громадян службової документації;
-         покращення роботи координаторів міжнародних навчальних програм;
-         організації побуту, дозвілля, спортивно-масової роботи з іноземними студентами;
-         медичного обслуговування іноземних студентів,
-         страхування здоров’я, життя та майнової відповідальності іноземних студентів.

We are pleased to announce a meeting with the foreign students of TNEU that will take place on April 17, 2018 beginning at 3 o’clock p.m. Participating: Rector, Vice-Rectors, Heads of Departments, group curators, administration of B. Havrylyshyn ERIIER and Faculty of Law. The meeting will be held in Office of Academic Board meeting of TNEU, (11th campus, Lvivska Str. 11A).

During the meeting, following questions will be discussed:
-         problems of providing quality educational process;
-         forming  the portfolio  of necessary official documents for foreign students study;
-         improving  the international study program coordinators’ work;
-         organizing everyday, leisure, sporting life of foreign students;
-         health care for foreign students;
-         insurance of heath, life and property of foreign students.