» » Увага! Відбудуться екзамени з іноземних мов для студентів, які подали документи для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання в одному з провідних внз-партнерів Республіки Польща!

Дата: 19-04-2018, 12:30 | Автор:

До уваги студентів, які подали документи для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання у першому семестрі 2018-2019 н.р. в одному з провідних ВНЗ-партнерів з Республіки Польща!
В рамках проведення конкурсного відбору серед студентів ТНЕУ  23 квітня 2018 року відбудуться екзамени з іноземних мов (на вибір: англійська  чи польська) в аудиторії 1417 (1-й корпус ТНЕУ, вул.  Львівська, 11).

Початок екзамену о 16.00 год.

Координатор
Українсько-польської програми