«1008 годин, щоб змінити себе»

Дата: 19-04-2018, 11:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 квітня 2018 р. у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за участю міжнародної молодіжної організації  AIESEC відбувся круглий стіл на тему: «1008 годин, щоб змінити себе».

AIESEC займається міжнародними програмами стажувань та супутньою діяльністю, яка надає стажерам можливість отримати практичну освіту, розвиває лідерський потенціал молоді завдяки організації різноманітних проектів, а також забезпечує освітній процес для членів організації і всіх, хто співпрацює з організацією. Тому під час зустрічі учасники жваво дискутували, ділилися досвідом щодо проходження стажування за кордоном, а на запитання, які виникали у студентів, відповідали три спікери.

Мета такого заходу – обізнаність студентів ТНЕУ про можливості, які надає організація AIESEC.