» » Вітаємо студентів ФОА з досягненням!

Вітаємо студентів ФОА з досягненням!

Дата: 26-04-2018, 10:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 18 по 20 квітня в Університеті ім. Альфреда Нобеля, м. Дніпро відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь й студенти факультету обліку і аудиту ТНЕУ. У складі журі олімпіади від ТНЕУ виступив професор кафедри обліку у виробничій сфері Крупка Ярослав Дмитрович.

За результатами змагань студентка групи ОПД-41 Мала Наталя нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а студентка цієї ж групи Лосик Іванна зайняла четверте місце серед більш як ста учасників. Переможці нагороджені цінними подарунками від газети «Все про бухгалтерський облік» та Міжнародної аудиторської компанії «ПрайсвотерхаусКуперс (PricewaterhouseCoopers)».

Професорсько-викладацький колектив кафедри вітає переможців та бажає подальших здобутків у сфері обліку, аналізі та аудиті!