Вітаємо!

Дата: 26-04-2018, 11:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18-20 квітня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка», у якому взяли участь 56 студентів із 26 закладів вищої освіти нашої країни.

Тернопільський національний економічний університет успішно представила студентка групи ЕМЕ-21 Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Софія Коцур. Науковим консультантом з підготовки до участі у ІІ етапі Олімпіади став доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки Василь Васильович Файфура.

Журі високо оцінило результати комп’ютерного тестування та виконане письмове завдання нашої студентки.

Вітаємо Коцур Софію з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка» і зичимо подальших успіхів у навчанні та особистому житті.