» » Якобчук Павло – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук»

Дата: 26-04-2018, 11:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент четвертого курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Павло Якобчук став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Комп’ютерних наук», що відбувся 17 квітня цього року у Хмельницькому національному університеті.

Наукова робота Павла «Розпізнавання зображень на основі глибоких нейронних мереж» присвячена актуальній задачі розпізнавання зображень (зокрема, рукописи, дорожні знаки,номерні знаки автомобілів, номери будинків та інші задачі в концепції «розумного» міста) на основі інформаційних моделей з використанням глибоких нейронних мереж. Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри ІОСУ М. П. Комар.

Вітаємо переможця та бажаємо йому успіху, наснаги та подальших наукових звершень.