Вітаємо з досягненням!

Дата: 26-04-2018, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає студента факультету економіки та управління, слухача магістратури за спеціальністю «Менеджмент» (група МЕНм-11) Деренівського Олександра, який отримав диплом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що відбувся 20 квітня 2018 року у Полтавській державній аграрній академії.

Студент представив на конкурс роботу на тему: «Управління конкурентоспроможністю підприємства в умовах підвищеного ризику». Науковий керівник – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління Шкільняк Михайло Михайлович – отримав грамоту за високий професіоналізм при підготовці наукової роботи переможця.

Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість! Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень на науковій ниві!