» » Вітаємо з успішним захистом дисертацій науковців кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

Дата: 4-05-2018, 16:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3 травня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.03 ТНЕУ успішно захистили дисертації доктора економічних наук Ужва Алла Миколаївна і кандидата економічних наук Демченко Олександр Вікторович.

Успішний захист відбувся завдяки клопіткій та наполегливій праці здобувачів наукового ступеня і їх наукового керівника – доктора економічних наук, професора, декана факультету аграрної економіки і менеджменту Язлюка Бориса Олеговича.

Колектив кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу від щирого серця вітає свого декана і здобувачів кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу з успішним захистом дисертацій, зичить міцного здоров’я, нових можливостей і перспективних проектів у їхньому житті.