» » У рамках проекту «Візит професора / практика» на ЮФ відбулася інтерактивна відкрита лекція керівника регіонального прес-офісу ПриватБанку Жильцова Олександра Анатолійовича

Дата: 8-05-2018, 12:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації проекту юридичного факультету ТНЕУ з покращення навчального процесу через залучення висококваліфікованих фахівців 7 травня 2018 року відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Фінансова безпека» (керівник – к.е.н., доцент Баранецька Ольга Вікторівна), під час якого студенти 4 курсу факультету фінансів і викладачі кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань мали можливість почути цікаву інформацію щодо забезпечення банківської безпеки від керівника регіонального прес-офісу ПриватБанку Жильцова Олександра Анатолійовича, а також отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Дякуємо за фахову доповідь нашому гостю та сподіваємося на подальшу співпрацю.