» » Студенти ЮФ поспілкувалися зі старшим слідчим СВ Чортківського ВП ГУМП в Тернопільській області

Дата: 10-05-2018, 20:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою підвищення якісного рівня навчального процесу й ефективнішого засвоєння навчального матеріалу з дисципліни «Кримінальне право (особлива частина)» 8 травня 2018 року на юридичному факультеті ТНЕУ відбулася зустріч студентів 2-го курсу спеціальностей «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність» зі старшим слідчим СВ Чортківського ВП ГУМП в Тернопільській області капітаном поліції Чорним Віталієм Богдановичем.

Фахівець поділився власним багаторічним досвідом щодо кваліфікації діянь у сфері кримінального права та специфіки розслідування злочинів, що спонукало студентів до запитань і жвавого обговорення.

Колектив кафедри кримінального права та процесу ЮФ ТНЕУ на чолі із завідувачем, кандидатом юридичних наук, доцентом Н. З. Рогатинською висловлює щиру вдячність В. Б. Чорному за цікаву та змістовну доповідь і сподівається на подальшу плідну співпрацю.