» » Вельмишановні викладачі та студенти факультету банківського бізнесу!

Вельмишановні викладачі та студенти факультету банківського бізнесу!

Дата: 21-05-2018, 10:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня банківських працівників – професійного свята людей, котрі присвятили своє життя одній із необхідних та шанованих у суспільстві справі.

Банківська система – це невід’ємна ланка національної економіки та потужний рушій її розвитку. Вибір професії банкіра – це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості. Від того, наскільки компетентними фахівцями є фінансисти, залежить економічна стабільність та розвиток держави.

Професорсько-викладацький колектив факультету банківського бізнесу об’єднує справжніх фахівців – докторів, кандидатів, досвідчених практиків, під керівництвом яких здобувають свої знання допитливі студенти.

Вітаючи зі святом, щиро бажаю нехай Ваші кроки назустріч майбутньому будуть завжди впевненими,  а дії – виваженими.

Міцного Вам здоров’я, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, творчої наснаги, особистого щастя і нових досягнень на благо Тернопільського національного економічного університету та України!

Ректор ТНЕУ                                                                               А. І. Крисоватий