«Ми - європейці!»

Дата: 21-05-2018, 15:16 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Усе європейське співтовариство відзначило День Європи – день, який став символом нового початку, вільного та успішного шляху для багатьох країн.

Європа - це велика міцна родина демократичних держав, об’єднаних спільною ідеєю процвітання та миру. Це справді великий день, це справді велике свято для усіх, хто сповідує справжні європейські цінності.

Так у День Європи на Театральному майдані м. Тернополя відбувся великий святковий концерт Тернопільського національного економічного університету за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської міської ради «Ми - європейці».

Перед глядачами з вітальним словом виступали ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак, заступник міського голови м. Тернополя Леонід Бицюра.

Молодь Тернопільського національного економічного університету незвичайна, вона – успішна, впевнена в собі, талановита, вона запалює, надихає, творить.

Святкова програма розпочалася звуками «Оди радості» - офіційного гімну Євросоюзу.

Для тернополян своє дивовижне мистецтво дарували: солісти народного художнього театру пісні «Для тебе» – Павло Тютюнник, Ірина та Тетяна Шарган, Оксана Скрепецька, Роксолана Залізняк, Тетяна Гриник, гурти: «Кралечки», «Краплинки», «Галичанка», народна студія сучасної хореографії  «ТАНГо dance company», Галина Шевчук, Дмитро Худик, Зоряна Вовк, Владислав Литвинець, збірна команда ТНЕУ з аеробіки, студенти-іноземці Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина.

На майдані панувала надпотужна енергетика, адже там зібралися активні молоді люди, які живуть у ритмі святкового Дня Європи.

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас.