» » «Проблеми обліку в державному секторі економіки в умовах євроінтеграції»

«Проблеми обліку в державному секторі економіки в умовах євроінтеграції»

Дата: 30-05-2018, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 травня 2018 року в тренінг-студії факультету обліку і аудиту в рамках роботи Школи професійної майстерності з ініціативи д.е.н., професора Лучка Михайла Романовича відбувся науково-практичний семінар на тему: «Проблеми обліку в державному секторі економіки в умовах євроінтеграції».

Декан факультету к.е.н, доцент Панасюк Валентина Миколаївна, вітаючи присутніх, підкреслила важливість таких заходів, які дозволяють як науковцям, так і практикам поділитися своїм досвідом з молоддю.

Метою семінару було ознайомлення студентів, які навчаються на спеціалізації «Облік і контроль в державному секторі економіки», та викладачів випускової кафедри із сучасними проблемами обліку та звітності в державному секторі, тенденціями та особливостями, які пов’язані з процесами євроінтеграції.

Із доповідями під час семінару виступили:
д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Лучко Михайло Романович: «Стандартизація обліку в державному секторі економіки в процесі євроінтеграції України»;
к.е.н., заступник начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів місцевих бюджетів Головного управління державної казначейської служби України у Тернопільській області Боліновська Наталя Ярославівна: «Електронна звітність клієнтів Казначейства АС «Є-Звітність»;
д.е.н., професор кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Рожелюк Вікторія Миколаївна: «Організація обліку та облікова політика бюджетних установ: реалії сьогодення».

Учасники семінару, модераторами якого були д.е.н., професор Лучко Михайло Романович та д.е.н., професор Рожелюк Вікторія Миколаївна, мали можливість ознайомитися з найновішими нормативними та інструктивними вимогами щодо організації обліку, облікової політики, електронної звітності установ державного сектору, практичними проблемами, з якими стикаються працівники бухгалтерій бюджетних установ та змінами, які очікуються у даній сфері найближчим часом.