Днями відзначали Всеукраїнський день поля і саду
Дата: 19-06-2018, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках заходу учасники оглянули демонстраційні ділянки озимих та ярих культур, насіннєві ділянки з використанням технологій від іноземних компаній щодо захисту рослин, потужності саду та сортувальну лінію, а також сільськогосподарську техніку підприємства.
Ціллю зустрічі був обмін досвідом та розширення можливостей співпраці. Спілкуючись про труднощі і вектори подальшого розвитку галузі, можна на законодавчому рівні покращити умови праці сільгоспвиробників. «Саме завдяки спілкуванню з вами ми завершили ряд законопроектів, які сприяють розвитку сімейного фермерства в Україні. Я вважаю, що це революційний закон, який дозволить малим сімейним фермам заручитися підтримкою держави», – сказав народний депутат України Микола Люшняк.
Колектив факультету аграрної економіки і менеджменту висловлює щиру подяку організаторам та керівництву ТзОВ «Бучачагрохлібпром» за нагоду уже вкотре відвідати чудовий захід.













