До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 15-05-2012, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра фінансів оголошує набір студентів на навчання за новою інноваційною магістерською програмою «Управління фінансами домогосподарств»

(керівник програми – доктор економічних наук, професор Кізима Тетяна Олексіївна).

Програма присвячена опануванню основ управління фінансами домогосподарств у контексті особистого фінансового планування, майбутнього пенсійного забезпечення, формування та управління інвестиційним портфелем, забезпечення фінансової безпеки домогосподарств тощо.

Подальші кар’єрні перспективи:

-можливість працевлаштування у провідних фінансових компаніях або незалежними фінансовими консультантами, які сьогодні є затребуваними на фінансовому ринку України;

-можливість продовження наукових досліджень за обраним напрямом в аспірантурі.

Студентам надається можливість стажування, а найуспішнішим – працевлаштування в ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» - дочірній фінансово-консалтинговій компанії німецького OVB Holding AG (м. Кельн).

Налагоджується співпраця з провідними зарубіжними вищими навчальними закладами, що займаються цим напрямом досліджень.

Випускники отримують диплом магістра зі спеціальності «Фінанси і кредит».

За додатковою інформацією звертатись:

Кафедра фінансів (ауд. 1416) або за телефоном: 098 259 36 65.

E-mail: tetyana.kizyma68@wunu.edu.ua